"Майстерня вишивки" №52

Любі наші читачі!

Вражають своєю різноманітністю сучасні вишиванки: різнобарвні та монохромні; щедро розшиті візерунками та пастельно-ніжні; «квіткові» та з геометричними орнаментами… Але у них є щось спільне, те, що робить їх особливими – це любов і тепло дбайливих рук, які створюють цю красу, залишена на добро і щасливу долю частинка душі, яка не згасатиме віками. У всі часи українці будуть шанувати вишиванку, бо в ній збережена священна сила роду, енергія природи і божественне начало.

За вікном то виє холодний вітер, то мороз пробирає до кісток, а льодяні сніжинки нахабно заліплюють очі – не найкраща погода, але у таку пору саме час взяти у руки вишиття і, зручно вмостившись під улюбленим пледом, поринути у світ магії та творчості.

У цьому випуску журналу ми зібрали довершені та стильні вишиті вироби, які стануть справжньою окрасою вашого гардеробу. Сміливо беріться за роботу, наповнюючи своє життя красою та гармонією.

Опанувати неординарну «плетену» мережку допоможе майстер-клас від Лесі Демчук. Ця техніка додасть виробам елегантності та вишуканості.

Завжди будуть бережно передаватися із покоління у покоління від матері до дочки наші вишивальні традиції, тому ніколи не згасне сяйво барвистих візерунків.